• WITAJCIE W NASZEJ BAJCE - talent show.

• 04.04.2024
        • WITAJCIE W NASZEJ BAJCE – z takim hasłem przywitaliśmy wiosnę w naszej szkole.

Z tej okazji odbył się fantastyczny koncert z największymi gwiazdami z Polski i świata.

Wystąpili:

- Całkiem nowa bajka – Julian, Alicja i Nikola z klasy VI,

- Małgorzata Ostrowska – Hania z klasy II,

- Francesco Napoli – Michał z klasy II,

- Piękni i Młodzi – Natalia i Paulina z klasy II,

- Luis Fonsi i Demi Lovato – Olek i Nikola z klasy II,

- Blanka- Zuzia z klasy III,

- Doda i Smolasty – Sara i Wiktor z klasy III,

- Sanah – Julia z klasy V,

- Franek Kimono (Bruce Lee) – Dawid z VI,

- L.CH.P. (pomidorowa) – Błażej i Olek z klasy IV,

- Alicja Majewska – Julia z klasy IV.

Publiczność bawiła się doskonale. Po koncercie gwiazdy z chęcią rozdawały autografy.

Mamy nadzieję, że po takiej zabawie z przytupem wiosna zawita u nas na dobre.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z występu naszych artystów.

#WspólneChwile #Szkołapełnaprzygód #RodzinaSzkołaSukcesu #LaboratoriaPrzyszlosci Laboratoria Przyszłości

• Wyzwania Grassroots konkurs PZPN.

• 04.04.2024
        • Gdy Polski Związek Piłki Nożnej organizuje konkurs dla szkół pod nazwą "Wyzwania grassroots" my nie możemy nie wziąć w nim udziału. Przecież wszyscy wiedzą jak ważną częścią życia naszej szkoły jest ukochana piłka nożna. Zapraszamy do obejrzenia naszej odpowiedzi na wyzwanie 1, gdzie mieliśmy pokazać, że piłka jest tak naprawdę dla wszystkich.

Kategoria wiekowa: klasy 6-7.

Miłego oglądania.

#wyzwaniegrassroots #wyzwaniepdw

• Uroczyste wręczenie stypendiów naukowych.

• 04.04.2024
        • Uroczyste wręczenie stypendiów naukowych.

W piątek 22 marca siedmioro uczniów naszej szkoły odebrało od przedstawicieli Gminy Iława stypendia naukowe. Gratulujemy uczniom, których praca w poprzednim semestrze została nagrodzona. Zachęcamy wszystkich uczniów do pracy w obecnym semestrze, tak aby we wrześniu dołączyli do grona najlepszych uczniów w naszej gminie.

Lista uczniów wyróżnionych stypendium:

1. Gorzka Alicja, kl. VI

2. Rodak Nikola, kl. VI

3. Rólkiewicz Natalia, kl. VI

4, Kowalska Lena kl. VI

5. Gajewski Wiktor kl. VI

6. Kosek Julia, kl. V

7. Szkamelski Mateusz, kl. V

• Dzień Nauki w naszej szkole.

• 04.04.2024
        • 21 marca, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyjątkowych zajęciach z okazji Międzynarodowego Dnia Liczby Pi! To był niezwykły dzień pełen fascynujących doświadczeń i aktywności. Nasi uczniowie zagłębili się w tajniki elektrostatyki i magnetyzmu. Nie zabrakło też wyzwań intelektualnych! Rozwiązywanie zagadek i łamigłówek sprawiło, że nasze umysły pracowały na najwyższych obrotach, a nauka stała się prawdziwą przygodą!

#Szkołapełnaprzygód #WspólneChwile

• Projekt miasto.

• 04.04.2024
        • Przez trzy kolejne tygodnie na zajęciach zkk, dziewczyny z klasy ósmej realizowały projekt "Miasto". Aby przygotować makietę utrwaliły pojęcia brył, geometrii płaskiej, zamiany jednostek, obliczanie obwodu i pola powierzchni.

• Dzień muzyki.

• 04.04.2024
        • Piękna pogoda, piękny dzień i piękna muzyka.

Pokaz instrumentów i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności. Okazuje się, że w naszej szkole talentów nie brakuje.